Teknik Servis

Atlas Otomasyon siz değerli müşterilerine yerinde destek , telefonla  destek ve uzak bağlantı destek metotları ile destek vermektedir.

YERİNDE DESTEK

Atlas Otomasyon ihtiyaç duyduğunuzda size en kısa sürede servis hizmeti sağlamaktadır. Servis istemek için +90 (342) 606 01 80 numaralı telefon hattından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

UZAK BAĞLANTI

Atlas Otomasyon çağrı merkezine +90 (342) 606 01 80 numaralı telefon hattından ulaşarak uzaktan erişim desteği talep edebilmektesiniz. Atlas Otomasyon olarak sorununuzu en kısa sürede çözerek hizmet vermekteyiz. Aşağıda uzak bağlantı için kullanılan popüler program linklerini bulabilirsiniz.

teamviewer İlgili resim İlgili resim alpemix ile ilgili görsel sonucu

TELEFONLA DESTEK

Müşterilerimizin acil sorunlarını çözümlemek ya da sorularına cevap vermek amacı ile kurulan bu servisimiz hafta içi 08:30 - 18:30, Cumartesi günü ise 08:30 - 15:00 arasında hizmet vermektedir. +90 (342) 606 01 80 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. Atlas Otomasyon olarak sorununuzu en kısa sürede çözerek hizmet vermekteyiz. Kullanıcılarımız telefon ile destek alırken birkaç noktaya dikkat ederek yapılacak işlemleri kısaltabilirler. Bunlar;

  • Sorunun nereden kaynaklandığını tespit ediniz ya da telefon açmadan önce programınızda sorun yaşadığınız modülü ekrana getiriniz. Bunun yanında not almak üzere kağıt ve kalem bulundurunuz.

  • Öncelikle çalıştığınız şirketin ismini, kendi isminizi, size ulaşabileceğimiz telefon ya da faks numaralarını belirtiniz, Destek görevlisine bu bilgileri kayıt etmesi için zaman tanıyınız.

  • Görüştüğünüz Destek görevlimizin ismini mutlaka kayıt ediniz.

Destek görevlisi size sorununuzu gidermek için izleyeceğiniz yolu anlatacaktır. Bu bilgilerin notunu alınız ve bu sorunla karşılaşabilecek diğer arkadaşlarınıza iletiniz.

2512

Müşteri

309

Özel Yazılım Projesi

26

Yıllık Tecrübe

30

Kişilik Ekip

Referanslar

Canan Tektil
Kuba Motor
Yasin Kaplan BCF
Şireci Tekstil
Gür İplik
Unat
Akanlar Çikolata
Çukobirlik
Sanpa Gıda
Hatem Hastanesi
Anka Hastanesi
Deva Hastanesi
Akademi Hastanesi
Deva Okulları
MTT Yapı
Gentaş
Ninova Tıbbi Ekipmanlar
Ayıntap Otomotiv
Beşler Group
Vipyarn Tekstil
Elpar Otomotiv
Polymast
Beşem Gıda
Karmen Peyzaj
Baymel
Mercan Lokum
Bayeks Agro